لیست مقالات درباره اعتیاد و بهبودی

مراحل ترک اعتیاد و درمان آن

مراحل ترک اعتیاد و درمان آن

یکی از مهمترین بحث ها در حوزه ترک اعتیاد، مراحل درمان آن می باشد. در این مقاله به تشریح مراحل قطع مصرف و درمان سوء مصرف انواع مواد مخدر و محرک در کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی می پردازیم.

17 دلیل برای استفاده از کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی

17 دلیل برای استفاده از کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی

در این قسمت می خواهیم دلایل متعددی را که باعث می شود کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی نسبت به سایر همکاران متمایز باشد را به شما ارائه دهیم در ادامه با ما همراه باشید

8 کار اصلی برای کمک به فرد معتاد برای  بهبود زندگی

8 کار اصلی برای کمک به فرد معتاد برای بهبود زندگی

کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی معتقد است برای این که یک فرد معتاد به مواد مخدر و محرک عاقبت تلخی نداشته باشد باید 8 کار را برای کمک به او انجام دهیم تا به این 8 مورد برسد.

نمودار طیف اعتیاد

نمودار طیف اعتیاد

در این قسمت از مجموعه آموزشی کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی با نمودار طیف اعتیاد که میزان اعتیاد، نحوه کنترل مصرف، تبدیل مواد مخدر به عادت و عوامل و شرایط مورد بررسی قرار خواهد داد آشنا خواهید شد و آن را به صورت تخصصی با استفاده از دانش متخصصین کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی بررسی و در اختیار شما قرار داده ایم.

برای دستیابی به آنچه  دست نیافته اید، تبدیل به کسی که هرگز نبوده اید شوید

برای دستیابی به آنچه دست نیافته اید، تبدیل به کسی که هرگز نبوده اید شوید

تجربه به ما ثابت کرده کسانی که راهی برای نجات یافتن از بیماری اعتیاد پیدا نکرده اند متاسفانه با درگیری های خانوادگی مواجه شده و دست به رفتارهای خود تخریب گرانه زده اند.

چه چیزی افکار یک فرد معتاد را تخریب میکند؟

چه چیزی افکار یک فرد معتاد را تخریب میکند؟

همانگونه که یک فرد مصرف کننده مواد مخدر یا محرک در زمان مصرف وقتی فکر مصرف کردن به سراغش می آید، به هر شکلی تهیه و مصرف میکند، همانطور هم باید در مقابل مصرف نکردن مواد قوی و استوار باشد، که در کمپ ترک اعتیاد و موسسه سم زدایی از مواد مخدر رهپویان آوای رهایی این مسیر را آموزش میدهیم.

 چرا  افرادی که معتاد هستند همیشه شکایت دارند؟

چرا افرادی که معتاد هستند همیشه شکایت دارند؟

افراد معتاد به مواد مخدر قبل از ترک همیشه با شکایتها و غر زدن های زیادی دست و پنجه نرم میکنند. این مقاله کمپ ترک اعتیاد شیشه و هروئین آوای رهایی در این باره توضیح میدهد.

تاثیرات مرفین بر بدن

تاثیرات مرفین بر بدن

کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی: به طور کلی استفاده از مرفین باعث توقف دستگاه اعصاب در بدن می شود. این ماده مخدر اثر ضد درد زیادی دارد اما به شدت اعتیاد آور بوده و ترک اعتیاد آن مشکل است.

چرا افراد مبتلا به بیماری اعتیاد، زندگیهای آشفته‌ای را سپری می‌کنند؟

چرا افراد مبتلا به بیماری اعتیاد، زندگیهای آشفته‌ای را سپری می‌کنند؟

تجربیات کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی نشان می دهد فرد معتاد به مواد مخدر، محرک یا الکل به مراتب می تواند برای خود، خانواده و جامعه خطرناک باشد زیرا زندگی بسیار آشفته و غیرطبیعی را سپری می کند.

چرا افرادی که مواد محرک مصرف می‌کنند تمایلی به قطع مصرف ندارند؟

چرا افرادی که مواد محرک مصرف می‌کنند تمایلی به قطع مصرف ندارند؟

کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی، بعد از مصرف انواع مواد محرک مانند شیشه، مغز دوپامین زیادی آزاد می کند. این ماده باعث به وجود آمدن اعتیاد در فرد می شود که تمایل وی برای ترک اعتیاد را کم می‌کند.