لیست مقالات درباره اعتیاد و بهبودی

کمپ ترک اعتیاد: تاثیر مخدرها و محرک های جدید بر روی فکر و ذهن

کمپ ترک اعتیاد: تاثیر مخدرها و محرک های جدید بر روی فکر و ذهن

متاسفانه امروزه در دنیا، مواد های مخدر و محرک شیمیایی جدیدی تولید و عرضه می شواند که تاثیرات مخرب شدیدی بر روی فرد مصرف کننده دارند و ترک اعتیاد آن ها نیز دشوار است. امروز در مقاله کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی به این موارد می پردازیم.

مراحل ترک اعتیاد و درمان آن در کمپ سم زدایی رهپویان آوای رهایی

مراحل ترک اعتیاد و درمان آن در کمپ سم زدایی رهپویان آوای رهایی

یکی از مهمترین بحث ها در حوزه ترک اعتیاد، مراحل درمان آن می باشد. در این مقاله به تشریح مراحل قطع مصرف و درمان سوء مصرف انواع مواد مخدر و محرک در کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی می پردازیم.

17 دلیل برای استفاده از کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی

17 دلیل برای استفاده از کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی

در این قسمت می خواهیم دلایل متعددی را که باعث می شود کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی نسبت به سایر همکاران متمایز باشد را به شما ارائه دهیم در ادامه با ما همراه باشید

8 کار اصلی برای کمک به فرد معتاد برای  بهبود زندگی در کمپ  آوای رهایی

8 کار اصلی برای کمک به فرد معتاد برای بهبود زندگی در کمپ آوای رهایی

کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی معتقد است برای این که یک فرد معتاد به مواد مخدر و محرک عاقبت تلخی نداشته باشد باید 8 کار را برای کمک به او انجام دهیم تا به این 8 مورد برسد.

کمپ ترک اعتیاد: نمودار طیف اعتیاد

کمپ ترک اعتیاد: نمودار طیف اعتیاد

در این قسمت از مجموعه آموزشی کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی با نمودار طیف اعتیاد که میزان اعتیاد، نحوه کنترل مصرف، تبدیل مواد مخدر به عادت و عوامل و شرایط مورد بررسی قرار خواهد داد آشنا خواهید شد و آن را به صورت تخصصی با استفاده از دانش متخصصین کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی بررسی و در اختیار شما قرار داده ایم.

کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی: کمیکال  و مصرف آن

کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی: کمیکال و مصرف آن

مصرف ماده مخدر کمیکال از جمله اعتیاد هایی است که نیاز به روان درمانی دارد و به عنوان اعتیاد های به روز و لاکچری در میان جوانان باب شده است.

برای دستیابی به آنچه  دست نیافته اید، تبدیل به کسی که هرگز نبوده اید شوید

برای دستیابی به آنچه دست نیافته اید، تبدیل به کسی که هرگز نبوده اید شوید

تجربه به ما ثابت کرده کسانی که راهی برای نجات یافتن از بیماری اعتیاد پیدا نکرده اند متاسفانه با درگیری های خانوادگی مواجه شده و دست به رفتارهای خود تخریب گرانه زده اند.

چه چیزی افکار یک فرد معتاد را تخریب میکند؟

چه چیزی افکار یک فرد معتاد را تخریب میکند؟

همانگونه که یک فرد مصرف کننده مواد مخدر یا محرک در زمان مصرف وقتی فکر مصرف کردن به سراغش می آید، به هر شکلی تهیه و مصرف میکند، همانطور هم باید در مقابل مصرف نکردن مواد قوی و استوار باشد، که در کمپ ترک اعتیاد و موسسه سم زدایی از مواد مخدر رهپویان آوای رهایی این مسیر را آموزش میدهیم.

 چرا  افرادی که معتاد هستند همیشه شکایت دارند؟

چرا افرادی که معتاد هستند همیشه شکایت دارند؟

افراد معتاد به مواد مخدر قبل از ترک همیشه با شکایتها و غر زدن های زیادی دست و پنجه نرم میکنند. این مقاله کمپ ترک اعتیاد شیشه و هروئین آوای رهایی در این باره توضیح میدهد.

تاثیرات مرفین بر بدن

تاثیرات مرفین بر بدن

کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی: به طور کلی استفاده از مرفین باعث توقف دستگاه اعصاب در بدن می شود. این ماده مخدر اثر ضد درد زیادی دارد اما به شدت اعتیاد آور بوده و ترک اعتیاد آن مشکل است.