لیست مقالات درباره اعتیاد و بهبودی

رفتارهای پر از ترس، استرس و دلهره محصول اعتیاد

رفتارهای پر از ترس، استرس و دلهره محصول اعتیاد

ساختار اعتیاد از رفتارهای نابجا سرچشمه میگیرد و این رفتارهای اعتیاد باعث تخریب فکر و احساسات و محیط گرم خانواده و جامعه میگردد. در این مقاله میخواهیم رفتارهای پر از ترس، استرس و دلهره یک فرد معتاد را به شما معرفی نماییم...

بررسی عوارض مصرف قرص های اعتیاد آور

بررسی عوارض مصرف قرص های اعتیاد آور

مصرف قرص های اعتیاد آور زندگی بسیاری از افراد را مختل میکند این اختلال به بدن فرد مصرف کننده نیز سرایت کرده وکنترل فکر وذهن افراد رابه هم میریزد. در مقاله امروز کمپ ترک اعتیاد رهپویان این موضوع را بررسی می کنیم.

مشکلات مصرف کننده  مواد مخدر و محرک در زمان مصرف با خانواده

مشکلات مصرف کننده مواد مخدر و محرک در زمان مصرف با خانواده

مقاله امروز کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی به موضوع خانوداه و عضو درحال مصرف و مشکلات بین آن‌ها اختصاص دارد. کارشناسان ترک اعتیاد ما راهکارهایی کوچک برای حل این مشکلات ارائه می دهند.

توصیه ها و پیشنهادات ما به خانواده ها

توصیه ها و پیشنهادات ما به خانواده ها

برای مقابله با مسائل ومشکلات فرد در حال ترک اعتیاد و بهبودی باید توجه داشت که فقط یک قسمت ابتدایی از تدبیر اعتیاد در مرکز درمانی رهپویان آوای رهایی انجام میشود بهبودی ما تدریجی است و می تواند ماهها و حتی سالها توسط فرد درحال بهبودی و خانواده اش به کمک هم انجام گیرد.

آیا می‌توان الکل را هم یک ماده  مخدر دانست؟

آیا می‌توان الکل را هم یک ماده مخدر دانست؟

یک باور غلط در میان اکثر معتادان به مواد مخدر وجود دارد و آن این است که الکل یک ماده مخدر نیست بنابراین بسیاری بعد از ترک اعتیاد شروع به مصرف الکل می‌کنند.

 تاثیر مخدرها و محرک های جدید بر روی فکر و ذهن

تاثیر مخدرها و محرک های جدید بر روی فکر و ذهن

متاسفانه امروزه در دنیا، مواد های مخدر و محرک شیمیایی جدیدی تولید و عرضه می شواند که تاثیرات مخرب شدیدی بر روی فرد مصرف کننده دارند و ترک اعتیاد آن ها نیز دشوار است. امروز در مقاله کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی به این موارد می پردازیم.

مراحل ترک اعتیاد و درمان آن

مراحل ترک اعتیاد و درمان آن

یکی از مهمترین بحث ها در حوزه ترک اعتیاد، مراحل درمان آن می باشد. در این مقاله به تشریح مراحل قطع مصرف و درمان سوء مصرف انواع مواد مخدر و محرک در کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی می پردازیم.

17 دلیل برای استفاده از کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی

17 دلیل برای استفاده از کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی

در این قسمت می خواهیم دلایل متعددی را که باعث می شود کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی نسبت به سایر همکاران متمایز باشد را به شما ارائه دهیم در ادامه با ما همراه باشید

8 کار اصلی برای کمک به فرد معتاد برای  بهبود زندگی

8 کار اصلی برای کمک به فرد معتاد برای بهبود زندگی

کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی معتقد است برای این که یک فرد معتاد به مواد مخدر و محرک عاقبت تلخی نداشته باشد باید 8 کار را برای کمک به او انجام دهیم تا به این 8 مورد برسد.

نمودار طیف اعتیاد

نمودار طیف اعتیاد

در این قسمت از مجموعه آموزشی کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی با نمودار طیف اعتیاد که میزان اعتیاد، نحوه کنترل مصرف، تبدیل مواد مخدر به عادت و عوامل و شرایط مورد بررسی قرار خواهد داد آشنا خواهید شد و آن را به صورت تخصصی با استفاده از دانش متخصصین کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی بررسی و در اختیار شما قرار داده ایم.