کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی: قرص بوپرنورفین کوچک اما مخرب

کمپ ترک اعتیاد آوای رهایی: قرص بوپرنورفین کوچک اما مخرب

قرص b2 یا بوپرنورفین چیست؟

طبق تحقیقات مرکز ترک اعتیاد آوای رهایی b2 جزء درمان نگهدارنده‌ها محسوب می‌شود و در برخی موارد موقتا جایگزین مخدرها و محرک‌هاست. این قرص را می‌توان جزء قرص‌های شیمیایی‌ای دانست که در دراز مدت تاثیرات منفی‌ای بر بدن افراد مصرف کننده  باقی می‌گذارد. کسانی که این قرص را جایگزین مواد مصرفی خود نموده‌اند همیشه شکایت از کرختی بدن و دردهای عضلانی و سر شدن دست و پا دارند.

 

این مقاله را می‌توانید به صورت پادکست صوتی نیز گوش دهید:

 

 

عوارض سوء مصرف b2 یا بوپرنورفین

متاسفانه در برخی موارد شاهد این باور غلط هستیم که قرص بی 2 هیچ عارضه‌ای ندارد. اما مگر ممکن است یک مصرف کننده‌ی شیمیایی‌ها هیچگونه عوارضی را از مصرف قرص نداشته باشد؟

این قرص نیز مانند انواع دیگر داروهای شیمیایی عوارضی را در بردارد که طی تحقیقات این مرکز بدان اشاره مینماییم:
نارسایی شدید کبد. لکه های پوستی. نارسایی کلیه و ورم دست و پا در برخی مصرف کنندگان، عصبانیت حاصل از تحریکات عصبی و... حکایت از این دارد که این دارو نیز مورد سوء مصرف قرار می‌گیرد و برای مصرف کنندگان اختلالاتی را بوجود می‌آورد.

 

 

قرص بوپرنورفین کوچک اما مخرب

 

 

عوارض و نشانه‌های ترک b2 یا بوپرنورفین

در ترک این قرص کوچک اما مخرب باید گفت: تشنج، کلافگی، بی قراری، دلهره،افسردگی، تهوع، استفراغ، درد در ناحیه‌ی شکم و کمر را شاهد خواهیم بود.
درمان این قرص بسته به مدت مصرف آن انجام می‌شود و عزیزانی که به مصرف این قرص می‌پردازند باید متوجه باشند که هرچقدر مدت زمان مصرف بیشتر باشد حالت‌های مخرب تری را شاهد هستیم. پس سریعتر در جهت درمان خود اقدام فرمایید.

 

 

ترک اعتیاد به قرص b2 یا بوپرنورفین در مرکز ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی

مشاورات درمانی و تخریب‌های حاصل از این قرص را در جلسات موسسه رهپویان آوای رهایی آموزش می‌دهیم و فرد را آگاه می‌سازیم که چه اندازه به خود و محیط پیرامونش آسیب وارد نموده است و جلوگیری از وسوسه‌های پس از ترک این قرص را به دوستان آموزش می‌دهیم.

 

موسسه رهپویان آوای رهایی - تیم پیشگیری و درمان