کپسول دتا، ارزان و در دسترس

کپسول دتا، ارزان و در دسترس

طبق تحقیقاتی که مرکز ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی انجام داده است، جدیدا زمزمه‌هایی به گوش می‌رسد که مصرف کنندگان مواد اعتیاد آور به سمت کپسول‌هایی گیاهی‌ای که در عطاری‌ها به فروش می‌رسد و خود نیز اعتیاد آور است سوق پیدا می‌کنند.
ظهور این کپسول‌ها از سال 1380 بود و بعنوان کپسول‌های ترک اعتیاد با ساختار فلفل هندی و دارچین و زنجفیل و ادویه تند در عطاری‌ها به فروش می‌رسید.

 

این مقاله را می توانید به صورت پادکست صوتی نیز گوش کنید:

 

 

 

تغییر ساختار کپسول‌های دتا از فلفل هندی با تریاک و ترامادول

اما چند سالی است که مواد گیاهی به مواد اعتیاد آوری از قبیل سوخته تریاک و ترامادول و قرص بوپرنورفین2  و متادون تبدیل شده است و متاسفانه بیمارانی که با این کپسول گیاهی مورد آزمایش عدم اعتیاد قرار می‌گیرند کیت اعتیادشان مثبت اعلام می‌شود.

مطمئنا بسیاری از خانواده‌ها و مصرف کنندگان به دنبال رهایی از بند اعتیاد بر این باور غلط هستند که ممکن است با این کپسول، ترک موفقی را داشته باشند، اما غافل از اینکه این کپسول‌ها، خود نیز اعتیاد آور است.

دوستانی که به مصرف این کپسول‌ها پرداخته اند عموما پس از گذشت چند روز دوز مصرفی را بالا برده‌اند و وابستگی خود را به این کپسول رسما اعلام می‌کنند.

 

تخریب کپسول‌های دتا و اثرات آن

تخریباتی که برای انواع قرص‌ها ومخدرها در مقالات این موسسه اعلام شد را میتوان در این کپسول ارزان قیمت و در دسترس یافت.
مصرف این کپسول به نام دتا لذت بسیار بالایی برای مصرف کننده بر جای میگذارد و دلیل آن ترکیباتی است که در آن وجود دارد.

 

کپسول اعتیاد آور دتا

 

اثرات ترک اعتیاد به کپسول‌های دتا در فرد

در ترک این دشمن مخرب باید گفت:
درد مفاصل و عضلات، تهوع، استفراغ، سردردهای طولانی مدت، کمر درد، افسردگی، بی خوابی، کلافگی، مورمور شدن بدن، لرزش دستها، عصبانیت‌های بی مورد را می‌توان نام برد.
عزیزانی که با این کپسول آشنائیت دارند می‌دانند که ترک لذتهای آن سخت است اما آیا با تخریباتی که بر بدن وارد می‌کند ارزش مصرف دارد؟ شما تصمیم گیرنده می‌باشید...
نکته‌ی قابل توجه اینجاست: دوستانی که در حال حاضر با دراگ‌های سنگین دست وپنجه نرم می‌کنند روزی مصرف کننده‌ی این کپسول‌ها یا حتی آرامبخش‌های ضعیف بوده اند.

در موسسه‌ی رهپویان آوای رهایی تخریبات را آموزش میدهیم، مشاورات فردی و خانواده را ادامه دار می‌کنیم و به امید روزی هستیم که دوستان و خانواده ها با بیماری اعتیاد آشنا شوند و راهی برای درمان خود به طور مناسب و ادامه دار بیابند.

هدف ما معرفی راهکارهای رهایی از اعتیاد و عدم مصرف دوباره‌ی دوستان، و درمان ایشان می‌باشد.

 

ما مدعی نیستیم که بهترینیم                                                    مفتخریم که انتخاب بهترینهاییم

موسسه رهپویان آوای رهایی          تیم پیشگیری و درمان