کمیکال و وسوسه‌های مصرف آن از نظر مرکز ترک اعتیاد رهپویان

کمیکال و وسوسه‌های مصرف آن از نظر مرکز ترک اعتیاد رهپویان

بسیاری از مصرف کنندگان و معتاد به کمیکال آگاهی ندارند که چه وسوسه‌ی مرموزی در پس این شیمیایی مرگ آور نهفته است. ما درمانگران در کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی همیشه بر این نکته تاکید می‌کنیم که افراد کمیکالی نیز میتوانند زندگی سالم را تجربه کنند و این سلامت زندگی در گرو اعتماد و اطمینان به درمانگران است.

 

این مقاله را می توانید به صورت پادکست صوتی نیز گوش کنید:

 

عوارض و حالات مصرف کمیکال

زمانی که یک فرد کمیکال مصرف می‌کند به حالی فرو می‌رود که گویی در دالانی افتاده و زمان برای وی بی معنا می‌شود، ظرف مدت 40 دقیقه تصاویری می‌بیند که هیچ تشبیهی در عالم ماده برای آن نمی‌توان یافت.
و به دنبال آن حال دگرگون و دیدن تصاویر واهی ادامه مصرف می‌دهد و وسوسه ی مصرف او در دیدن تصاویر به صورت اسلوموشن و خوابهای کوتاه و بریده بریدهی لذت بخش صورت می‌پذیرد.

در وسوسه ی مصرف کمیکال همین کافی است که بگوییم فرد به هر کاری دست میزند تا به حال دلخواه خود برسد و هیچ قرص و دارو یا شربتی به او جوابگو نیست.

بسیاری از مصرف کنندگان به روانپزشکان مراجعه میکنند و به علت سنگین بودن دراگ مصرفی با قرص‌های خواب آور غرق در بی حسی و خواب می‌شوند اما دوستانی را میشناختیم که بر اثر مصرف قرص‌های روانپزشکی و تداخل آن با مصرف کمیکال به کام مرگ رفتند. جوانانی که سن مصرف آنها زیر 25 سال بوده است و اکنون ما در مرکز ترک اعتیاد اقدسیه پذیرای شما عزیزان هستیم.

 

هزینه تهیه مواد برای یک فرد معتاد به کمیکال

فرد کمیکالی در اوایل مصرف شاید 2 یا 3 وعده در طول روز مصرف نماید اما پس از چندی که از بار زدن سیگار به کشیدن جزء تبدیل شد سبزی با توتون به او جوابگو نیست و باید مصرف خالص تری انجام دهد و هزینه‌ی اعتیاد او از روزانه 20 الی 30 هزار تومان به روزی 150 الی 200 هزار تومان میرسد.

 

 

هزینه تهیه مواد برای یک فرد معتاد به کمیکال

 

نحوه ترک کمیکال در کمپ ترک اعتیاد

وبه همین جهت عزم خود را جزم نموده‌ایم که به خانواده‌ها و مصرف کنندگان اعلام نماییم که کمیکال مساوی با مرگ است، برای ترک کمیکال که نمی توان آن را به تنهایی ترک کرد این مرکز که یک مرکز ترک اعتیاد موفق و باسابقه در شمیران می باشد به صورت تخصصی  به درمان می‌پردازد و در ترک مواد شیمیایی باید گفت: بی قراری، بی حوصلگی، تشنج و در روزهای اولیه ی ترک، لرزش دست و شل شدن اعضای بدن را مواجهیم. سردردهای شدید و عصبانیت‌های بی‌مورد از حالات ترک این شیمیایی مرگ آور است.

تعادل در رفتار، برقراری نظم در کارها، مسئولیت پذیری، مدیریت خشم و زمان در طول دوره‌ی درمانی کمیکال، آموزش داده می‌شود.

در مقالات این موسسه شیمیایی‌های مرگ آور را بشناسید و فرزندان خود را از مرگ نجات دهید.

 

کمپ ترک اعتیاد رهپویان آوای رهایی – تیم پیشگیری و درمان